Отборът на Палермо продължи с лошата си серия в Серия

...

Палермо изпусна важни точки, Чочев поигра в края

Отборът на Палермо продължи с неприятната си серия в Серия " Б ". Тази вечер сицилианци направиха трето следващо реми и общо четвърти мач без победа на сметката си, откакто врътнаха 0:0 в гостуването си на Читадела от 36-ия кръг. Така те още веднъж изпуснаха дa прибавят скъпи точки в актива си в борбата за влизане в елита.

Българският халф Ивайло Чочев бе оставен на аварийна пейка от треньора Бруно Тедино, който въпреки всичко го пусна в игра в 84-ата минута на мястото на Еди Гнахоре. Иво обаче нямаше доста време, с цел да промени нещо в мача, който приключи без победител.

След тази среща Палермо към този момент е на 3-ото място във краткотрайното класиране с 60 точки, като изостава на цели 13 от водача Емполи, само че пък е единствено на 2 от 2-ата позиция, която сега е заета от Фрозиноне. Читадела пък се намира на 8-ото място в таблицата с актив от 52 точки.