Отборът на Марица (Пловдив) ще гостува в Турция за две

...

Марица ще играе две контроли в Истанбул

Отборът на Марица (Пловдив) ще гостува в Турция за две контроли против турските тимове Галатасарай ХДИ Сигорта (Истанбул) и Йешилюрт (Истанбул).

Българските шампионки ще играят против Галатасарай в сряда, 15 януари, от 17:45 б.в. и против Йешилюрт на идващия ден – четвъртък, 16 януари, от 16:45 б.в. Двубоите ще се играят в истанбулската зала Тач Спор. Марица и Галатасарай играха контрола преди два месеца още веднъж в Истанбул и домакините победиха с 3:1 гейма.

Маричанки играха и три следващи контроли против Йешилюрт при започване на месец октомври в Пловдив. Шампионките записаха две победи и изгубиха веднъж. Мачовете ще са генерална репитиция за Марица преди гостуването на съветския първенец Динамо (Москва) в Шампионската лига на 23 януари.