Отборът на Лудогорец записа загуба с 0:2 в днешната контролна

...

Румънци писаха двойка на Лудогорец, Шверчок пропусна дузпа

Отборът на Лудогорец записа загуба с 0:2 в днешната контролна среща с Виторул (Констанца), която се игра в Разград.

В спаринга взеха присъединяване най-вече запасите на " орлите ", както и юноши, а от първия тим на терена не бяха Антон Недялков, Яцек Горалски, Клаудиу Кешеру, Ренан, андерсон, Марселиньо, Густаво Кампаняро, Натанаел, Жоао Пауло и Джоди Лукоки.

Свободен вход за контролата на Лудогорец с Виторул

Спарингът е в четвъртък

През първото полувреме над Разград се изливаше щедро количество дъжд, което много затрудни задачата и на двата тима. Въпреки това, в 29-ата минута, резултатът бе открит от гостите. Михай Водуц засече центриране след осъществяване на корнер, и от дребен ъгъл вкара топката в мрежата за 1:0, откакто тя рикошира и в тялото на Шверчок.

Малко преди почивката, " орлите " можеха да изравнят, само че Якуб Шверчок не съумя да се разпише от дузпа, която самичък бе спечелил, и изпрати топката около страничния дирек.

През втората част на вратата на домакините застана младият Даниел Наумов, който също като своя сътрудник Хорхе Броун, позволи попадение. В 90-ата минута, Андреа Артеан засече с глава хубаво центриране отдясно и мушна кълбото за 2:0.

Лудогорец: Хорхе Броун (61` Даниел Наумов), Сисиньо (61` Димитър Илиев), Георги Терзиев, Рафаел Форстър, Светослав Дяков (46` Олег Димитров), Лукас Саша (78` Ерол Дост), Мей Махлангу, Ивайло Климентов (61` Мартин Милков), Жуниор Брандао, Якуб Шверчок

Виторул: Александру Бузбучи, Роберт Нечиу (56` Влад Ачим), Сърджан Лучин (87` Филип), Себастиан Младен, Лима Маилсон, Андрей Артеан, Пол Якоб (56` Брадли Де Нойеер), Хоури (81` Алекси Питу), Йонут Вина (87` Константин Дима), Александру Матан (68` Александру Стойка), Михай Водут (46` Луис Мунтеану (73` Карло Касап).