Отборът на Лудогорец продължи с безгрешните си изяви в Първа

...

Лудогорец без проблеми при домакинството на Черно море

Отборът на Лудогорец продължи с безгрешните си изяви в Първа лига след подновяването на шампионата, откакто победи Черно море с 3:1 вкъщи в мач от 25-ия кръг.

На „ Лудогорец Арена “ в Разград „ орлите “ започнаха вихрено и поведоха в резултата още в осмата минута посредством Вандерсон. Шест минути по-късно домакините към този момент водеха с два гола, а създателят на гола още веднъж бе бразилец – Марселиньо. В 32-та минута Дани Кики върна очакванията на „ моряците “, само че още преди почивката възпитаниците на Димитър ДИмитров възвърнаха преднина си от два гола с попадение на Върджил Мисиджан. След почивката не паднаха повече голове и Лудогорец завоюва срещата с 3:1. След този триумф първенците поведоха с шест точки пред втория в класирането ЦСКА-София, който на следващия ден гостува на Пирин в Благоевград. Черно море заема 9-та позиция в подреждането с актив от 27 точки. /БГНЕС
Източник: dnesplus.bg