Отборът на Локомотив (София) победи у дома Лудогорец с 1:0

...

Първа загуба на шампионите: Локомотив спечели срещу Лудогорец

Отборът на Локомотив (София) победи вкъщи Лудогорец с 1:0 в среща от 12-ия кръг на футболното ни състезание.
Прочетете още
Мачът стартира равностойно, а още в 14-ата минута гостите от Разград останаха с човек по-малко.

Сисиньо фаулира Франса, а по-късно го удари с глава, поради което получи червен картон.

Малко по-късно Лудогорец можеше да открие резултата, само че Игор Тиаго не съумя да преодолее Александър Любенов.

В 29-ата минута домакините имаха искания за дузпа, откакто при едно центриране топката си отклони в ръката на Антон Недялков, заяви БНР.

Ситуацията бе прегледана от ВАР и реферите решиха, че няма учредения за изтъкване на бялата точка.

В 71-ата минута домакините откриха резултата откакто Илия Димитров подаде на Франса.

Бразилецът в началото не съумя да преодолее Серджио Падт, само че при добавката с глава вкара за крайното 1:0.

Малко преди края домакините също останаха с човек по-малко след червен картон на Антонио Вутов.
Източник: trafficnews.bg