Отборът на Левски завърши наравно 2:2 с малтийския Флориана в

...

Левски направи равен с малтийци

Отборът на Левски приключи наедно 2:2 с малтийския Флориана в третата си контролна среща от зимната подготовка.

Носителят на Купата на Малта за предходната година откри резултата още в 12-ата минута посредством Кабрал, който се възползва от недоразумение в отбраната на „ сините “. Отново той повиши на 2:0 за Флориана в 26-ата минута с удар от няколко метра и неумела интервенция на Божидар Митрев.

До края на първата част въпреки всичко играчите на Делио Роси върнаха едно попадение. Това се случи в 38-ата минута, при която пристигналият в края на предишното лято Холмар Ейолфсон осъществя дебютното си попадение за столичния отбор.

След почивката Левски стигна до равенството след гол на Станислав Костов. Бившият футболист на Пирин също вкара дебютния си гол за „ сините “, разписвайки се в 67-ата минута с удар от границата на наказателното поле за крайното 2:2

В игра за Левски през днешния ден не се появиха двете нови бразилски попълнения Паулиньо и Ривалдиньо.

Следващата контрола е на Левски е на 02.02., петък, против австрийския отбор Флоридсдорфер. /БГНЕС
Източник: bgnes.com