Отборът на Левски записа трети пореден успех в efbet Лига,

...

Левски с трети пореден успех - победи Арда с 3:0

Efbet2023 Horizontal
Отборът на Левски записа трети следващ триумф в efbet Лига, откакто победи Арда с 3:0 като посетител в мач от 24-ия кръг на шампионата. В Кърджали " сините " демонстрираха мощна игра и тотално преобладаваха против своя противник.

Играчите на Станимир Стоилов започнаха чудесно дуела и поведоха още в 6-та минута, когато Роналдо се разписа с акуратен изстрел от воле след положително центриране отляво на Уелтън. В 20-та минута Рикардиньо удари напречната греда отблизо разстояние, само че малко по-късно той въпреки всичко повиши на 2:0, откакто инстинктивно отклони отдалечен изстрел на Ивелин Попов. Гостите стартираха мощно и втората част, като в 49-та минута Попов осъществя дузпа, отсъдена след нарушаване на Илия Юруков против Рикардиньо.  До края повече голове не паднаха и Левски записа значим триумф в борбата за топ 6 и присъединяване в евротурнирите през идващия сезон. Успехът е и вторият най-изразителен за столичани през тази акция след 4:0 над Хебър през август.