Отборът на Левски допусна загуба с 1:2 срещу Берое на

...

Левски с първа загуба на Герена за сезона

Отборът на Левски позволи загуба с 1:2 против Берое на старта на плейофите в първата шестица и заплаши третото си място в класирането.

В момента " сините " имат задатък от едвам две точки пред заралии, като в това време изостават доста от водачите Лудогорец и ЦСКА, които ще се борят за купата до края.

Гостите от Стара Загора излязоха напред в резултата посредством Педро Еуженио в 3-ата минута. Вратарят на Берое Душан Перниш избави бита от Роман Прохазка дузпа в 44-та минута.

Камен Хаджиев удвои в 48-та минута на мача, откакто засече топката с глава. Бившият футболист на ЦСКА Серджиу Буш върна един гол в 76-та минута.

До края обаче възпитаниците на Делио Роси не съумяха да стигнат до нов гол и записаха втора поредна загуба в шампионата. След този резултат Левски остава на трето място в класирането с 50 точки, единствено две повече от четвъртия Берое. Втори е ЦСКА с 66, а водач е Лудогорец с 69.
Източник: offnews.bg