Отборът на Лацио се класира без особено сериозни затруднения за

...

Лацио без проблем на 1/4-финал, Имобиле с нови два гола

Отборът на Лацио се класира без изключително съществени усложнения за 1/4-финалите в шампионата за Купата на Италия.

Тимът, който е един от правещите най-хубаво усещане в страната за сезона, надигра съперника си с 4:1.

На личен стадион столичани не личеше да изпитват неприятности от какъвто и да било темперамент и закономерно завоюваха дуела.

Снимка 329112
Източник:

Резултата откри водачът на лациалите Чиро Имобиле след единствено 11 минути игра.

Снимка 329113
Източник:

Още преди да е изтекла 36-ата минута в мача всичко към този момент беше ясно, като преднината на домакините възлизаше на 3 чисти попадения.

Това стана допустимо след голове на Фелипе Андерсон и Уолъс. Те се разписаха надлежно в 24-ата и 36-ата минути.

3:1 оформи Бартоломей, още преди да е изтекла първата част от срещата - в 41-ата минута.

Снимка 329109
Източник:

Крайното 4:1 оформи Имобиле, вкарал втория си гол в мача три минути преди последния съдийски сигнал.

Така Лацио продължава в идната фаза на конкуренцията, като това бе първият мач на отбора в шампионата. Съставът ще се изправи против Фиорентина, в спор за място на полуфиналите.

Фиорентина победи Сампдория в мач с три дузпи
Флоренция ликува, Копа Италия остава сложна, само че въпреки всичко действителна цел

Лацио или Читадела против " виолетовите " в идната фаза

Преди да загуби през днешния ден, Читадела се оправи със съпротивата на два елитни отбора - Болоня и СПАЛ.