Отборът на "Кариана" записа класическа победа с 3:0 на собствен

...

Кариана с класическо 3:0 над новака Септември /снимки/

Отборът на "Кариана " записа класическа победа с 3:0 на личен терен над новака във Втора професионална лига "Септември " (Симитли).
Пиер Пиеров, Николай Дичев и Борислав Дамянов бяха точни за отбора на Веско Великов, с две асистенции пък се регистрира капитанът на карианци Евгени Игнатов-Бамзе. Двубоят стартира с минута безмълвие в памет на огромния вратар на столичния "Левски " Бисер Михайлов. На полувремето над стадиона притъмня и се изсипа проливен дъжд, който не спря да вали до края на мача.
Домакините влязоха по-добре в срещата и още в 4-та мин. Игнатов изведе Владислав Цеков-Каската в наказателното поле, бранител го спъна, само че вместо дузпа бе отсъдена вярно засада на нападателя на Кариана. След половин час игра различен преотстъпен от "Монтана " футболист Пиер Пиеро засече центриране от дясно на Георги Търтов и откри резултата. Само четири минути по-късно карианци удвоиха. Евгени Игнатов откри на далечната греда Николай Дичев и той изпрати топката за повторно в мрежата.
Влезлият като запаса след почивката Борислав Дамянов направи резултата типичен в 51-та мин., засичайки с глава следващо точно центриране на капитана си Игнатов. Заради дъжда теренът стана тежък и до края и пред двете порти не се случи нищо запаметяващо се. Гостите доиграха мача с 10 души, за втори жълт и червен картон в 73-та мин. от игра бе изпъден Евгени Тунтев.

"Кариана " (Ерден) – "Септември " (Симитли) 3:0

"Кариана ": Павел Станев, Ангел Цолов, Николай Дичев (81-Георги Илиев), Стоян Предев, Мартин Николов, Деян Иванов, Георги Търтов (81-Кристиян Апостолов), Владимир Мичев (56-Матеус Касарото), Владислав Цеков (72-Жустино Мендеш), Пиер Пиеров (56-Борислав Дамянов), Евгени Игнатов-кап. Треньор: Веселин Великов.
"Септември ": Чарлз Тейлър, Илия Мунин (46-Запро Динев), Кристиян Михайлов-кап., Владимир Гогов, Евгени Тунтев, Борислав Вакадинов, Илия Карапетртов, Китан Василев, Христо Младенов (77-Николай Стоилков), Руслан Иванов, Ивайло Михайлов. Треньор: Иво Тренчев.

Голмайстори:1:0 Пиер Пиеров (30), 2:0 Николай Дичев (34), 3:0 Борислав Дамянов (51).

Главен арбитър: Валентин Станчев.
Асистенти: Ивелин Рашев, Владимир Хубенов.

Жълти картони:Ангел Цолов, Мартин Николов, Деян Иванов, Владимир Мичев, Владислав Цеков (Кариана); Евгени Тунтев, Запро Динев (Септември).
Червен картон:Евгени Тунтев (Септември).

Стадион:„ Кариана”, в с. Ерден-200 фенове.
Източник: bulnews.bg