Отборът на Истанбул ББ, в който играе Йордан Минчев, загуби

...

Нова загуба за Минчев и Истанбул

Отборът на Истанбул ББ, в който играе Йордан Минчев, загуби от гостуващия Тюрк Телеком с 82:89 (19:23, 23:21, 18:24, 22:21) в среща от 26-ия кръг на мъжкото баскетболно състезание на Турция. Българският национал беше запаса и се отличи с 5 точки, 3 битки и 2 асистенции за 11:48 минути. Истанбул ББ е на 12-о място в класирането с 6 победи и 18 загуби от началото на сезона.

Отборът на Пиаченца, с българина Николай Вангелов в състава си, загуби от Тревизо с 57:73 в среща от 29-ия кръг в Серия А2 на баскетболния шампионат на Италия. Българският национал игра 12 минути като запаса и се отличи с 8 точки, 1 битка и 1 чадър.Пиаченца заема 12-о място в класирането с 11 победи и 18 загуби.

Тимът на Сан Салваторе, в който играе българката Катрин Стоичкова, загуби като посетител от Кампобасо с 53:74 (34:35) в мач от 27-ия кръг на Серия А2 по баскетбол за дами. Националката до 20 години игра 5:02 минути като запаса, само че не съумя да се разпише. Сан Салваторе е с баланс от 12-15, което го слага на десето място във краткотрайното класиране.