Отборът на Черно море записа първа победа в Елитната група

...

17-годишните “моряци” удариха Берое

Отборът на Черно море записа първа победа в Елитната група до 17 години. След като започнаха с тъждество 1:1 с Левски в София, през днешния ден “моряците ” на Тодор Каменов надиграха отбора на Берое с 1:0 в мач от 2-рия кръг на Елитната група. Единствения гол в срещата осъществя Кристиян Евдокиев в 28-ата минута. Той се разписа след асистенция на Борис Стойков.

Освен попадението, Евдокиев на два пъти нацели гредата. Първо с глава след центриране от фланга, а по-късно след независима акция и удар по диагонала. Във втори следващ мач варненци основават много положения, само че вършат обикновени неточности в завършващата фаза и мъчно означават попадения.

В идващия кръг Черно море гостува на Ботев в Пловдив. Мачът е в четвъртък, 18 август от 11 часа.

Съставът на Черно море: Антоан Манасиев, Димитър Павлу, Виктор Спасов, Георги Венциславов, Борис Стойков, Пламен Аршев, Кристиян Иванов, Александър Киров, Георги Пасков, Петър Маринов, Димитър Ковачев (Георги ненов, Иво Николов, Даниел Райчев, Кристиян Стоянов, Ивайло Димитров, Димитър Заимов, Йоан Стилиянов).

Източник: petel.bg