Отборът на Ботев (Враца) продължава подготовката си за подновяването на

...

Ботев с нова победа в Сиде, надигра Македония Гьорче Петров

Отборът на Ботев (Враца) продължава подготовката си за подновяването на шампионата в Първа футболна лига.

В следващата си контрола единайсеторката на Сашо Ангелов се оправи с отбора на Македония Гьорче Петров.

Врачани вкараха единствено едно попадение, само че то се оказа задоволително за успеха в мача. Автор на единствения гол стана Петър Атанасов. Той бе прецизен осем минути преди последния съдийски сигнал, като това беше третата по-добра опция, разкрила се пред него за осъществяване на попадение в срещата.
 Снимка 399030
Източник:

Ботев (Враца) изглеждаше по друг метод през двете полувремена, като треньорът на отбора тества няколко разнообразни игрови схеми.

Футболистите на българския състав стигнаха до две по-сериозни рискове в мача, само че и в двата случая гредите спасяваха вратата на противника.

Това бе втората инспекция за тима в турския курорт Сиде. В предходната си среща Ботев (Враца) победи петия в украинското състезание Олександрия с 2:0.
 Сашо Ангелов: Валери Божинов отхвърли няколко преференциални предложения досега, изненадах се

" Започваме да напипваме пулса на Първа лига ", съобщи треньорът на Ботев (Враца)