Отборът на Айнтрахт Франкфурт записа четвърти мач без поражение в

...

Айнтрахт не се даде и на Майнц

Отборът на Айнтрахт Франкфурт записа четвърти мач без проваляне в Бундеслигата, откакто в дуел от 10-ия кръг приключи 1:1 при гостуването си на Майнц 05.

Айнтрахт, който в предишния кръг направи хикс и с гранда Борусия Дортмунт, към този момент е седми във краткотрайното класиране с 15 точки, колкото има и тимът на Хановер.

Тимът на Майнц пък е 11-ти в подреждането с 11 точки в актива си.

Автогол на Щефан Бел в 37-ата минута даде преднина на Айнтрахт Франкфурт. Топката се отби в Бел при офанзива на домакините и влезе в мрежата.

Малко след почивката Анте Ребич пропиля добра опция за гостите. Ребич излезе очи в очи против вратаря на Майнц 04, само че не съумя да го преодолее.

Домакините съумяха да изравнят посредством Суат Сердар. В 71-ата минута Сердар овладя топката след добър отново и стреля бързо, реализирайки изравнителното попадение за 1:1, което се оказа и крайният резултат.