Отборът на Атлетико Мадрид постигна минимална победа с 1:0 срещу

...

Атлетико Мадрид с минимален успех срещу Осасуна

Отборът на Атлетико Мадрид реализира минимална победа с 1:0 против Осасуна като посетител в среща от 19-ия кръг на Ла Лига.

" Дюшекчиите " започнаха по-силно срещата и през първото полувреме сътвориха по-интересните обстановки, само че с пропуски се регистрираха Пабло Бариос и Антоан Гризман.

След почивката домакините от Осасуна бяха по-активния отбор, само че все пак не съумяха да отбележат гол.

Така се стигна до 74-та минута, когато Родриго де Пол изведе Саул Нигес зад защитата на гостите и с удар по земя някогашният испански национал донесе трите точки на Атлетико Мадрид.

С тази победа момчетата на Диего Симеоне събраха 34 точки, които все още им отреждат 4-то място в подреждането. В същото време Осасуна заема 7-та позиция с 28 пункта.