Солунският ПАОК и Киршл Десподов триумфираха с шампионската титла на

...

ПАОК и Десподов - шампиони на Гърция

Солунският ПАОК и Киршл Десподов победиха с шампионската купа на Гърция.

„ Двуглавите орли “ приключиха първи, откакто победиха градския противник „ Арис “ с 2:1 като посетители.

ПАОК откри резултата с гол на Брандън Томас в 30-ата минута. Лорен Морон изравни за „ Арис “ във втората минута на второто полувреме. Гостите обаче още веднъж вкараха в 62-ата минута посредством Тайсон и това бе крайният резултат.

Десподов влизи в игра в 66-ата минута. Най-добрият български футболист през последните три години размени създателя на победното попадение Тайсон.

Втори в крайното класиране остана атинският АЕК.

Спечелената купа е четвърта в историята на най-популярния кляб в Северна Гърция. ПАОК стана първенец и през 2019 година