Отборът на АРДА изигра втората си контрола преди заминаването за

...

Арда разгроми ФК Димитровград в контрола

Отборът на АРДА изигра втората си контрола преди заминаването за предварителен лагер в Анталия.

Футболистите на Александър Тунчев се постановиха с 5:0 над ФК Димитровград, а дуелът се игра на стадиона в Момчилград. През първото полувреме нашите играчи сътвориха няколко положения за гол, само че само в 20-ата минута Тунгара съумя да се разпише. Новото попълнение бе изведен чудесно от Желев в наказателното поле и без проблем откри резултата. След почивката обаче футболистите на АРДА се настаниха в половината на гостите, а в игра се появиха всички налични футболисти, с които разполага старши треньорът Тунчев. В 60-ата минута Иван Коконов извърши чудесно директен свободен удар и повиши на 2:0. Четири минута по-късно Георги Атанасов изскочи зад защитата на ФК Димитровград и пусна топката около стража на гостите, правейки резултата 3:0. В 77-ата минута след отлична композиция в наказателното поле Иван Коконов осъществя второто си попадение в мача за 4:0. Друг нов състезател, който се причисли към АРДА през зимната пауза Радослав Цонев също съумя да се разпише, оформяйки крайни резултат 5:0.
Източник: novinata.bg