Още един лош резултат сполетя Ал Насър след пристигането на

...

Пореден звучен шамар за Роналдо в Саудитска Арабия

Още един неприятен резултат сполетя Ал Насър след идването на мегазвездата Кристиано Роналдо в тима. Отборът на португалеца загуби с 0:1 от Ал Уехда на 1/2-финалите за Кралската купа на първенците и надлежно отпадна от шампионата.

38-годишният състезател имаше няколко шанса да се разпише, само че ги пропусна. В 11-ата минута той получи центриране от лявото крило и от няколко метра стреля в тялото на съперниковия вратар. Малко след този пропуск Жан-Давид Богуел отбелязал единствения гол в срещата след подаване на Оскар Дуарте.

В началото на втората част Абдула Ал Хафит от Ал Уехда получи червен картон, само че и това не оказа помощ на Роналдо и Ал Насър.

В 82-ата минута някогашният състезател на Манчестър Юнайтед, Реал Мадрид и Ювентус нацели напречната греда от фал.

Това е втори шампионат, в който Ал-Насър се проваля след идването на Роналдо. Първият бе Суперкупата. В шампионата отборът се свлече на 2-ро място след идването на КР7, на 3 точки зад лидера Ал-Итихад, само че и с мач повече.

Саудитският отбор няма маркиран гол в три следващи мача и рецензиите са ориентирани главно към Роналдо.
Източник: lupa.bg