Оборище (Панагюрище) победи втория отбор на Славия с 2:1. Успехът

...

Оборище обърна втория отбор на Славия

Оборище (Панагюрище) победи втория тим на Славия с 2:1. Успехът за домакините пристигна след цялостен поврат.

Славистите през първото полувреме поведоха с отдалечен удар и рикошет. През втората част Оборище обаче натиснаха и сътвориха редица обстановки пред вратата на гостите.

В последна сметка обратът се случи с два гола на Никола Лалев през второто полувреме.

Резултатът можеше да е по-голям за следващ мач, в случай че вратаря на гостите Росен Койчев не беше избавил ударите на Петко Петков, Благовест Величков, Кристиян Димитров, Никола Лалев и Павел Тодоров.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.