нямаше проблеми при гостуванетo си на Вождовац и се наложи

...

Очаквани победи за Звезда и Партизан

нямаше проблеми при гостуванетo си на Вождовац и се наложи с безапелационното 3:0. Успехът на " червено-белите " пристигна единствено няколко дни след успеха с 2:0 в дербито с, която върна интригата в борбата за купата в сръбското състезание. Попаденията за отбора на Деян Станкович вкараха, и.

откри резултата в 34-ата минута благодарение на рикошет, който заблуди вратаря на Вождовац. В 59-ата минута се разписа с съвършено осъществяване на директен свободен удар, а в 66-ата норвежецът засече центриране на далечната греда за крайното 3:0.

също не позволи изненада. " Гробарите " победиха с 2:1 гостуващия, за който игра някогашният бранител на Левски Милош Цветкович. (42`) и (54`) вкараха головете за тима на Александър Станоевич, а за Младост прецизен беше Милан Бойович в 88-ата минута.

продължава да е водач в класирането с 68 точки, пред с 66 и с 47. На дъното е азар с 18 точки.

Снимки: Star sport