Новата година за Тотнъм и Жозе Моуриньо започна със загуба.

...

"Тотнъм" загуби, въпреки опита на Моуриньо да "препише"

Новата година за " Тотнъм " и Жозе Моуриньо стартира със загуба. " Шпорите " записаха проваляне с 0:1 като посетители на " Саутхемптън " в мач от 21-ия кръг на Висшата лига.

Специалния обаче направи всичко допустимо да я предотврати, като в 78-ата минута даже отиде до скамейката на съперника и се опита да надникне в записките на щаба. За това свое деяние той получи жълт картон.

What is Mourinho doing LOOOOL pic.twitter.com/Np80CJzmKc
— (@UsmanA__) January 1, 2020

Иначе единственото попадение в срещата беше дело на Дани Ингс в 17-ата минута. Той се ориентира най-добре в наказателното поле на гостите.

Снимка: Reuters

Нападателят на " Тотнъм " Хари Кейн прати топката във вратата на съперника в 73-ата минута, само че голът беше анулиран поради засада. Секунди по-късно той изиска промяна поради болки в бедрото.
Източник: btvnovinite.bg