Анж Постекоглу настоя, че Тотнъм ще проби“ при гостуването на

...

Тотнъм се готви да „пробие“ срещу Ман Сити – Анж Постекоглу

Анж Постекоглу настоя, че Тотнъм ще „ проби “ при гостуването на първенеца Манчестър Сити във вторник.

Мики Ван Де Победата на Вен в 82-ата минута оказа помощ на Спърс да победи Бърнли с 2-1 в събота, с цел да скъса серия от четири следващи провали и да понижи изоставането от четвъртия Астън Вила до четири точки.

Вила може да си обезпечи футбол в Шампионската лига с победа над Ливърпул в понеделник, само че проваляне би оставило вратата леко открехната за Тотнъм.

Нагоре Спърс. pic.twitter.com/1IxTVHJaGH

— Тотнъм Хотспър (@SpursOfficial) 11 май 2024 година

Тотнъм е хазаин на Сити на Вторник в мач, който може да провокира несъгласия измежду почитателите, като се има поради, че позитивен резултат против хората на Пеп Гуардиола би нараснал очакванията на Арсенал за купата.

Собствените възгледи на Постекоглу не бяха помрачени, когато той сподели: „ Все още имаме шест точки до Играй за. Това е основното нещо за нас.