Немският Волфсбург преодоля 1/16-финалната фаза в турнира Лига Европа. Тимът

...

Волфсбург на 1/8-финал в Лига Европа, нов решителен гол на Брекало

Немският Волфсбург преодоля 1/16-финалната фаза в шампионата Лига Европа. Тимът се оправи със съпротивата на Малмьо и продължава в идващия стадий от конкуренцията.

Волфсбург избави достойнството си пред лична аудитория, макар че губеше в резултата с 0:1 в първата среща от тази фаза.
 Снимка 467824
Източник:

Тогава Телин откри от дузпа единствено две минути след паузата, което явно тормози противника. Само две минути след полученото попадение, " вълците " реагираха уместно, с изравнителен гол на Брекало. Телин оформи крайното 2:1 за съперника, пращайки топката и в личната си врата след 62 минути игра.

Именно този автогол натежа в конфликта.

Реваншът завърши с победа за гостите с 3:0. Автор на първия гол стана Брекало, за който това бе второ попадение в двете срещи със противника.

Футболистът на " вълците " се разписа три минути преди почивката, като това се оказа и откриващият, доста значим гол в мача.
 Отложеният дуел сред Айнтрахт и Република България (Залцбург) ще се състои на следващия ден

Мачът трябваше да се играе през днешния ден, само че плевел вятър наложи анулацията на дуела

Герхарт и Жоао Виктор също вкараха за германците, като бяха точни сред 65-ата и 69-ата минута и потвърдиха изрично превъзходството на отбора си

В различен конфликт от тази фаза Базел предстоящо продължава напред, откакто победи АПОЕЛ и в реванша.

В първия дуел швейцарците надвиха с безапелационното 3:0, тъй че през днешния ден минималната победа с 1:0, след гол на Фрай, бе напълно резонна и задоволителна.