Нефтохимик победи Пирин (Благоевград) с 1:0 в мач от 11-ия

...

Нефтохимик сломи Пирин след брилянтен гол

Нефтохимик победи Пирин (Благоевград) с 1:0 в мач от 11-ия кръг на Втора лига. Единственото попадение в срещата вкара Радослав Апостолов в 33-ата минута.

Срещата в Созопол стартира в ниско движение. Първата по-добра обстановка пристигна едвам в 33-ата минута, когато падна и първия гол. Апостолов вкара ужасно попадение с удар от далечна отдалеченост.

Малко по-късно Мартин Динов от комфортна позиция не съумя да уцели вратата на " шейховете ".

В 70-ата минута Иван Колев направи необикновен пропуск. Живко Петков центрира по земя в наказателното поле към Колев, който от няколко метра прати топката високо над вратата.

Така Нефтохимик събра 16 точки и заема 7-о място във краткотрайното класиране. Пирин е 9-и с 3 точки по-малко.