Националният отбор на Словения поднесе една от изненадите в днешния

...

Словения изненада неприятно Норвегия на Халанд

Националният тим на Словения сервира една от изненадите в днешния ден от Лигата на нациите.

" Драконите " победиха водача в група В4 Норвегия с 2:1, като по този метод събраха 5 точки в подреждането. Скандинавците не престават да са на върха с 10 пункта, само че в случай че Сърбия победи Швеция в късния дуел, то „ плавите “ ще излязат отпред поради по-добрата си голова разлика.

Първото полувреме на „ Стожице Арена “ в словенската столица Любляна не предложи голове, само че втората част стартира стремително Суперзвездата на Норвегия Ерлинг Халанд откри едвам 120 секунди след началото.

Попадението на играча на Сити обаче като че ли вдъхна мощ на домакините, които след средата на частта взеха самодейността в свои ръце. Андраж Спорар изравни в 69-ата минута, а суперталантът в редиците на балканската страна – Бенямин Шешко, реализира цялостния поврат за своите сънародници с попадение 9 минути преди края на срещата.