Националката Гергана Иванова игра на ниво при победата на Измит

...

Гергана Иванова със силно представяне при успех на Измит над Бурса

Националката Гергана Иванова игра на равнище при успеха на Измит вкъщи против гостуващия Бурса със 77:71 (20:21, 18:21, 19:16, 20:13) в мач от 23-ия кръг на женското баскетболно състезание на Турция.

Иванова приключи 10 точки, 2 битки и 4 отнети топки за 20:52 минути на паркета.

Измит има актив от 14 победи и 8 загуби, заемайки четвърто място в класирането. На 15 февруари Иванова и съотборничките й ще гостуват на Несибе Айдън.

Българката Карина Константинова и тимът на Кара Трутнов позволиха четвърто следващо проваляне в елита на Чехия, откакто изгубиха като посетител на Бърно с 43:91 (12:29, 10:25, 8:18, 13:19) в дуел от 15-ия кръг.

Националката стартира в стартовата петица и се отличи с 8 точки, 5 битки, 2 асистенции и 2 отнети топки за 28:08 минути.

Кара се намира на последно място във краткотрайното класиране с 2 победи и 13 загуби.