Националът Ивайло Чочев започна като титуляр и получи жълт картон

...

Чочев с жълт картон при нова издънка на Палермо

Националът Ивайло Чочев стартира като титуляр и получи жълт картон при равенството на Палермо против Бари в среща от 39-ия кръг на Серия " Б ". Това е втори следващ разочароващ резултат за отбора от " Ренцо Барбера ", след тежката загуба с 0:3 от Венеция преди няколко дни. Сицилианци остават втори в класирането, само че са с мач повече от преследвачите си.

Палермо имаше самодейността преди почивката, само че не съумя да стигне до гол. Това се случи в чак в 80-ата минута, когато прецизен беше Антонио Ла Гумина. Задачата на домакините се улесни след аления картон на Лука Мароне, само че в 89-ата минута Нене съумя да изравни. В самия завършек на дуела гостите останаха с двама души по-малко, тъй като Лиъм Хендерсън също беше изпъден.

До края на постоянния сезон в Серия " Б " има още три кръга, в които Палермо ще играе против Тернана (гост), Чезена (домакин) и Салернитана (гост).

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
СТАТИСТИКА ОТ МАЧА
КЛАСИРАНЕ
ГОЛМАЙСТОРИ
ПРОГРАМА

ВСИЧКИ МАЧОВЕ НА ПАЛЕРМО
ВСИЧКИ МАЧОВЕ НА БАРИ Серия Б 39 кръг, понеделник 30 април  Палермо 1:1краен резулат  Бари