Наставникът на ПСЖ Маурисио Почетино коментира загубата от Манчестър Сити

...

Почетино след загубата от Сити: Доволен съм от моите играчи

Наставникът на ПСЖ Маурисио Почетино разяснява загубата от Манчестър Сити - 1:2.

" Предимството на Сити не беше толкоз огромно, 55 на 45. Голямото преимущество беше 70 на 30.
 Манчестър Сити надделя Пари Сен Жермен и си подсигурява първото място

" Гражданите " се постановиха с 2:1

Нямахме никаква суматоха. Съперниците бяха по-добри през първото полувреме. За да разберете по какъв начин протече всичко през първото полувреме, би трябвало да видите какъв брой неточности имахме и какъв брой те.

Започнахме по-добре второто полувреме, открихме резултата. Въпреки това, няколко неща трябваше да се трансформират, откакто Сити изравни. В резултат допуснахме втория гол.

Трябва да се отблъснем от играта си през второто полувреме, това в действителност желаеме да забележим. Много съм удовлетворен от всички играчи ", съобщи Почетино.