Наставникът на Миньор Емил Серафимов прие болезнено шампионатното поражение с

...

Емил Серафимов: Победиха ни с един удар, тази глупава грешка ни провали плановете

Наставникът на Миньор Емил Серафимов одобри мъчително турнирното проваляне с 0:1 от Марица в Пловдив.
 Марица (Пловдив) излъга Миньор и се върна към успехите във Втора лига Марица (Пловдив) излъга Миньор и се върна към успехите във Втора лига
“До загубата се стигна, тъй като направихме извънредно груба неточност при гола. Като цяло стояхме добре на терена. Въпросът е, че пуснахме лек гол, както и в Литекс, което ни проваля като цяло проекта за мача. Резултатът не е подобаващ. С един удар ни победиха. Имахме повече положения от тях.

Футболът е сложен, когато се опитваш да играеш, а не когато се опитваш да подритваш по всички страни.

Въпросът беше първите 10-15 минути на второто полувреме да блокираме Марица и след това да сме по-свободни, само че тази глупава неточност при гола ни провали проектите ”, разкри Серафимов.