Наставникът на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяер не остана доволен

...

Солскяер призна за слабата игра на тима, но отказа да коментира бъдещето си

Наставникът на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяер не остана удовлетворен след загубата с 1:2 от Истанбул Башакшехир в Шампионската лига. Той съобщи, че представянето на играчите му в тази среща не е било на нужното равнище.

„ Представянето ни не бе задоволително положително против тим, който работи крепко и ни хвана на контраатаки на няколко пъти. В първия случай изпълнихме пай корнер, само че забравихме за индивида в предни позиции, а това е непростимо. Голът на Марсиал преди почивката ни даде очаквания, че можем да натиснем през второто полувреме. Хвърлихме се с всички сили, само че не успяхме да ги пречупим. Няма по какъв начин просто да се обърнеш и да вземеш трите точки в Шампионската лига. Не бяхме на нужното равнище, това е. Не е елементарно да останеш положителен, когато си изгубил по този метод, само че все пак считам, че имам доста положителни играчи ", съобщи Солскяер.