Вторият отбор на Локомотив надигра едноименния тим на Сливен с

...

Дубълът на Локо вкара четири на Сливен

Вторият тим на Локомотив надигра едноименния отбор на Сливен с 4:2 в Пловдив. Срещата е от 35-ия кръг на Югоизточната Трета лига. В началото домакините одобриха играта в своята половина и организираха рискови контраатаки. Още при първата, Кръстьо Банев беше изведен самичък против вратаря и откри резултата, единствено 180 секунди след първия съдийски сигнал. После гостите нападнаха противника още пред вратата му и го затрудниха при изнасянето на топката. Иван Марев пропиля най-хубавата опция за равнене в 10-ата минута.
Прочетете още
Секунди преди почивката Даниел Маджаров извърши странична ножица, само че сливенския вратар мазета със сетни сили в корнер. През втората част, пловдивчани постановиха волята си. Още в 49-ата минута Божидар Костадинов стреля, стража на съперника мазета, само че при втория удар стана 2:0. В идващите няколко минути, като по знамение не падна трети гол във вратата на Сливен. Резултатът въпреки всичко стана безапелационен в 58-ата минута, когато Маджаров с глава насочи центрирана топка в мрежата. Само след секунди обаче Петър Принджев понижи – 3:1. В 63-ата минута пък топката спря за четвърти път в мрежата на Сливен с попадението на Аксел Велев. Марев фиксира окончателното 4:2, десетина минути преди края.

Локомотив 2:  Даниел Амбарцумян, Пламен Петров, Видол Сейменски, Мерт Салим, Тодор Нейчев, Алекс Местов, Васил Църцев, Иван Узунов, Божидар Костадинов, Кръстьо Банев, Даниел Маджаров

Сливен:  Димитър Митев, Йордан Панчев, Георги Костов, Владимир Зафиров, Александър Хардалов, Иван Тодоров, Николай Миланов, Здравко Петров, Стоян Николов, Петър Принджев, Иван Стоянов
Източник: trafficnews.bg