Наставникът на Илиан Илиев обяви след поражението с 0:1 от

...

Илиан Илиев: Привидно добро съдийство, имаше чиста дузпа за нас

Наставникът на Илиан Илиев разгласи след провалянето с 0:1 от Арда в Кърджали, че основният рефер Георги Кабаков е подминал дузпа в интерес на моряците.

“Не заслужавахме да загубим. Знаехме какво да вършим против схемата на Арда. Имахме обстановки, само че голът им падна против развиването на мача. Второто полувреме концепцията на Арда бе да се прибере и да разчита на дълги топки.

Дойдохме да скъсим разликата с тях, само че се случи противоположното.

Мисля, че имаше чиста дузпа за нас в осемдесет и някоя минута. Срещу видимо положителното съдийство, когато има две-три обстановки, те въздействат. Делев се буташе в Димов, падаше и фаул. Съжалявам, че приказваме за това, само че когато тимовете са равностойни, тези дребни неща накланят везните”, разяснява Илиев. efbet Лига 20 кръг, събота 6 март  Арда (Кърджали) 1:0краен резулат  Черно море