Наставникът на Дунав Людмил Киров похвали футболистите си след загубата

...

Киров: В последния момент намерихме пари за път! Ако бяхме вкарали, щеше да е по-интересно

Наставникът на Дунав Людмил Киров похвали футболистите си след загубата с 0:2 от Левски. Специалистът призна, че клубът е намерил пари за пътуването до София в последния миг.

" Поздравявам моите футболисти! Колебливо първо полувреме, приказвам за моя тим. Имахме някои обстановки за гол, в случай че ги бяхме вкарали, мачът щеше да е по-интересен, само че, уви, не успяхме. Казах им на почивката, че Левски си е Левски, само че дяволът не е толкоз черен. Те излязоха и пробваха да вкарат гол. Няма какво да виждам ситуацията за първия гол на Левски, има си арбитър, не мога да разясня засада и фаул против вратаря. Положението не е розово - това, което се случва с нашия тим е неприятно, не съм го очаквал. В последния миг намерихме пари за пътуването, дойдохме, настанихме се, да се надяваме, че хората, които милеят за футбола в Русе, ще оказват помощ. Не желая да разясня тези въпроси, за момента президент е Огнян Цветанов, към него тези въпроси, аз съм старши треньори. Огнян Цветанов е с нас непрекъснато, той пътува с нас и знае защо става въпрос, разясняваме тематиката с безпаричието. Всеки мач нападаме, играем в офанзива 4-3-3, доста значим мач имаме с Ботев (Пловдив), уповавам се да спечелим трите точки от този мач. Не мога да разясня дали Ботев са в рецесия, това не ни интересува. Имаме потребност от 2-3 футболисти, сега сме с група от 16-17 индивида, само че дано първо се концентрираме върху останалите работи, които тежат на тима, да видят, че всичко е наред ", съобщи Киров на " Герена ". efbet Лига 14 кръг, четвъртък 31 октомври  Левски 2:0краен резулат  Дунав