Наставникът на Дунав Людмил Киров обяви след тежкото поражение с

...

Людмил Киров: Не съм си и помислял, че можем да паднем с такъв резултат

Наставникът на Дунав Людмил Киров разгласи след тежкото проваляне с 0:3 от Етър във Велико Търново, че след края на първата част въобще не си е и помислял, че неговият отбор може да загуби с подобен резултат.

“След края на първото полувреме, когато влязохме в съблекалнята, не съм си помислял, че можем да паднем с подобен резултат. Колебливо второ полувреме. Отдавам го на груби самостоятелни неточности. Първият гол е от рикошет, а при втория и третия - самостоятелни груби неточности. Благодаря на почитателите от Русе, които ни поддържаха. Съжалявам, че не успяхме да ги зарадваме, само че съм сигурен, че в идващия мач ще се поправяме.

Има хора, които виждат нов Дунав - с готовност и доста упоритости за победа във всеки мач. За мен това е един нов, стойностен тим, който ще има триумфи.

Няма да се извинявам и да желая два или пет месеца, с цел да се сработваме. Трябва да трупаме точки и да вървим напред.

Сега ни следва доста сложен мач против тима на Верея. С предпочитание и усърдие взеха точка от Лудогорец, само че ние ще създадем всичко допустимо, с цел да вземем трите точки”, сподели Киров след срещата.