НАШВИЛ, Тенеси (AP) — Райън Макдона отбеляза в 1:36 часа

...

Макдона отбеляза гол в продължителното време, за да донесе победа на Предейтърс с 5-4 над Койотс

НАШВИЛ, Тенеси (AP) — Райън Макдона означи в 1:36 часа на продължението и Нешвил Предейтърс се събраха, с цел да победят Аризона Койотс с 5- 4 в събота вечерта.

Райън О'Райли, Филип Форсберг, Роман Джоузи и Томи Новак записаха по гол и асистенция, а Густав Найкуист направи две асистенции, до момента в който Нешвил прекъсна серия от три загуби. Юузе Сарос направи 28 спасявания.

Дилън Гюнтер, Травис Дермот, Ник Шмалц и Юусо Валимаки вкараха, а Конър Инграм направи 32 спасявания за Аризона, която отпадна за пети следващ път. Джейсън Зукър направи три асистенции, а Клейтън Келър имаше две.

В продълженията Новак придвижи шайбата зад мрежата на Аризона и откри Макдона в долната част, където победи Инграм за успеха.

Отборите влязоха в третия еднакъв при 2, само че Валимаки и Шмалц означиха рано, с цел да дадат на Койотите преднина от два гола 4:07 след началото на интервала. Новак дръпна Хищниците в границите на едно в 6 минути от третата, а Форсберг изравни малко преди средата на перио...