Нападателят на ЦСКА – Маурисио Гарсес, бе избран за Играч

...

Гарсес: Хубаво е, че влизаме в дербито с победа

Нападателят на ЦСКА – Маурисио Гарсес, бе определен за Играч на мача със Славия. Именно той осъществя първия гол за „ алените ” за триумфа с 2:0.

Ето какво показа той след края на срещата на „ Българска войска ”:

„ Благодаря за премията. Както постоянно споделям, това е плод на доста труд. През първото полувреме се опитахме, само че не се получи. На почивката треньорът създадем нужните корекции, които доведоха до това да реализираме задачата си. Играта беше много изравнена и беше мъчно. На полувремето треньорът ни сподели да имаме самообладание. Това, което не успяхме да създадем през първата част, го сторихме след почивката. Ние желаеме да печелим във всеки мач. Феновете да се върнат на стадиона, а ние да се трудим всеки ден, с цел да подобряваме своята игра. Много е хубаво, че влизаме с победа с дербито. Това ни дава сили да реализираме триумф победа и в дербито. ”