Нападателят на най-вероятно ще пропусне двубоя срещу в неделя. Той

...

Джеко пропуска мача с Милан

Нападателят на най-вероятно ще пропусне дуела против в неделя. Той получи разтежение през вчерашния ден по време на мача със Спортинг (Брага) от Лига Европа и напусна терена наложително в 67-ата минута. Преди това обаче босненецът откри резултата, а " вълците " спечилиха с 3:1 и се класираха за осминафиналите.

Джеко стартира като титуляр за повторно, откакто бе върнат в състава. Той имаше различия с треньора и искаше да напусне. Това накара наставникът да не разчита на него за няколко срещи.

Edin Deko overtakes club legend Francesco Totti as Roma's all-time top scorer in European competition with 29 goals (group stage to final)
— UEFA Europa League (@EuropaLeague)
Очаква се да замести Джеко в офанзивата на римляните за срещата с Милан. След две следващи загуби в шампионата " росонерите " към този момент изостават на 4 точки от водача, а Рома е четвърти на пет точки зад отбора на.