Нападателят на Левски Жуниор Мапуку изрази задоволство след днешната победа

...

Черната сила: Ако не бележим, Делио Роси полудява

Нападателят на Левски Жуниор Мапуку изрази удовлетворение след днешната победа на " сините " с 3:0 над Пирин (Благоевград). Той направи любопитно изявление по адрес на наставника Делио Роси.

" Искам да благодаря на моите сътрудници, тъй като работим дружно. Направихме добър мач, благодаря на моя треньор, на моите съотборници. По време на тренировките работим да бележим, в случай че не го създадем, треньорът напряко полудява. Работя за моя тим, би трябвало да пресирам, да давам най-хубавото от себе си. Ако би трябвало да оказвам помощ в отбрана, върша го. Треньорът не беше удовлетворен от първото полувреме, той ни стимулира и ние излязохме по-решени и видяхте, че вкарахме още два гола след почивката. Гледаме мач за мач, в този момент би трябвало да спечелим против Славия, би трябвало да играем доста твърдо ", сподели " Черната мощ ". Първа лига 19 кръг, събота 2 декември  Левски 3:0краен резулат  Пирин (Благоевград)