Мениджърът на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяр не спести суперлативите

...

Солскяр: Когато Кристиано е на терена, винаги имаш шанс за победа

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяр не спести суперлативите си към Кристиано Роналдо, който донесе успеха над Виляреал с 2:1 нощес с гол в петата минута на добавеното време. Португалецът стана и футболистът с най-вече мачове в Шампионската лига – 178. Роналдо държи и върха за най-вече попадения в шампионата, като към този момент има 136.

„ Такива неща се случват на „ Олд Трафорд “ и са се случвали постоянно в предишното. Щастливи сме от триумфа, публиката ни оказа помощ доста. Когато имаш Кристиано на терена, постоянно имаш късмет за победа. Гостите поведоха през второто полувреме, само че „ Олд Трафорд “ беше вълшебен. Историята, която имаме, също ни оказа помощ и по този начин пристигнаха головете на Роналдо и фантастичното попадение на Алекс “, съобщи норвежецът след срещата.

В класирането на група F на Шампионската лига води Аталанта с 4 точки, следван от Манчестър Юнайтед и Йънг Бойс с по 3 и Виляреал с 1 точка.

В идващия кръг на 20 октомври Юнайтед приема Аталанта, а Йънг Бойс е хазаин на Виляреал.
Източник: bnr.bg