Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп сравни дербито срещу Манчестър Сити

...

Клоп: Дербито със Сити беше като боксов мач

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп съпостави дербито против Манчестър Сити с боксов мач.

Наставникът показа страстите си след мача във Висшата лига, който приключи при резултат 2:2.

" Мисля, че този мач може да се опише като боксов мач: сложих двете си ръце за секунда и ме удариха мощно. Много ми хареса.

Началото на второто полувреме беше доста по-добро. Беше страховит мач.
 Манчестър Сити - Ливърпул 2:2 в мач от Висшата лига
Интригата за купата остава! Голямото съревнование сред Сити и Ливърпул приключи без победител

2:2 във трогателен мач на " Етихад "

Можехме да играем по-добре, само че в доста моменти се справихме в действителност добре. Интензивността на играта беше луда. Беше ми занимателно, хареса ми.

На полувремето нашият гол беше показан на играчите, тъй като беше добър футболен миг. Ако правехме това по-често, към момента щяхме да имаме късмет. Бях уверен, че можем да спечелим този мач.

В отбрана, от време на време бързахме, натискаха ни. Можехме да се пазиме по-добре в тези обстановки. Второто полувреме беше с напрежение, имаха потребност и от почивки.

Това е справедливо тъждество. Искахме да сме сигурни, че съперниците също ще видят какъв брой положителни са моите играчи ", сподели Клоп.