Мениджърът на коментира драматичното равенство 3:3 срещу на в

...
Мениджърът на коментира драматичното равенство 3:3 срещу на  в

Солскяер: Не сме претендент за титлата

Мениджърът на разяснява трагичното тъждество 3:3 против на " " в среща от 23-ия кръг на Премиър лийг. Според норвежеца " алените дяволи " са посочили добра игра, само че са позволили голове след всеки удар на противника в очертанията на вратата, което го е огорчило.

" Реагирахме добре на двата гола на противника и още веднъж поведохме. В дадените неизвестно за какво четири добавени минути ние трябваше просто да бавим топката към флагчето за ъглов удар и да чакаме края на мача. Не желая да упреквам никого за позволените голове. Всички знаят, че са могли да изиграят по-добре някоя обстановка. Трябваше да вкараме четвърти гол. Хамес и Ришарлисон ни сътвориха проблеми през първото полувреме. Това, че водехме с 2:0 беше малко незаслужено, въпреки и попаденията ни да бяха класни. Резултат 3:3 се получава сред тимове с положителни набези. Сигурен съм, че мачът се е харесал на доста хора повече, в сравнение с почитателите ни. Резултатите въздействат на настроението. Ние загубихме две точки и сме смутени. Не би трябвало да ни слагат измежду кандидатите за купата. Станахме по-добри като тим, само че ще забележим до каква степен ще стигнем най-после. Хубаво е, че израстваме, само че продължаваме да позволяваме леки голове ", сподели още Солскяер. Премиър лийг 23 кръг, събота 6 февруари  Манчестър Юнайтед 3:3краен резулат  Евертън