Мениджърът на Арсенал Микел Артета говори за поражението от Ливърпул

...

Артета за сбълъсъка с Клоп: Той защитаваше Ливърпул, аз Арсенал, после го поздравих

Мениджърът на Арсенал Микел Артета приказва за провалянето от Ливърпул с 0:4.

" Мисля, че наложихме добра игра през първото полувреме. И двата тима имаха шансове и се борихме добре.

Загубвайки с 0:1 до почивката, би трябвало да сте спокойни, само че нашите страсти бяха тъкмо противоположни. Бяхме изцяло изумени. Така че загубихме. Всичко останало е разследване от разочарованието от нуждата да се възвръща.
 Юрген Клоп: Декември и януари ще бъдат чиста полуда

" Чувствам се в действителност ужасно "

Знаем, че Ливърпул можеше да ни накаже. Те знаят по какъв начин да оказват напън, в това Ливърпул е един от най-хубавите. Грешките са част от футбола. Ливърпул беше най-хубавият тим в Европа, тъй като може да господства във всеки аспект. Те бяха по-добри от нас през днешния ден.

" Спречкахме се. Той защитаваше своя тим, аз защитавах своя, това е всичко. Няма значение. Да, приказвах с него след мача и го поздравих. Тези моменти остават на терена ", сподели Артета.