Мексико победи Хаити с 3:1 в мач от втория кръг

...

Дюкенс Назон бе титуляр при загубата на Хаити от Мексико

Мексико победи Хаити с 3:1 в мач от втория кръг от група „ В “ на шампионата Голд Къп на КОНКАКАФ (Футболната конфедерация на страните от Северна и Централна Америка и Карибския регион).

Нападателят на ЦСКА Дюкенс Назон бе титуляр и игра 72 минути за хаитяните.

Още в 4-ата минута Едсон Алварес пропусна да се разпише, откакто стреля в дясната греда от непосредствена непосредственост.

Едва 44 секунди след подновяването на играта през второто полувреме мексиканците поведоха в резултата на стадион " Стейт Фарм " в Глендейл. Хенри Мартин засече с глава центриране във вратарското поле на Уриел Антуна.

Рикардо Аде си означи автогол в 56-ата минута в опит да пресече центриране по земя в наказателното поле.

Дерик Бъркли Етиен размени Дюкенс Назаон и 6 минути откакто се появи в игра се регистрира с асистенция. Жан Жак Донле понижи изоставането на отбора си, откакто засече с глава центриране в наказателното поле от ъглов удар.

Резервата Сантяго Томас Хименес оформи крайния резултат в 84-ата минута.

Другият мач от групата сред Катар и Хондурас приключи наедно при резултат 1:1.

Мексико е водач в класирането с актив от 6 точки и се класира за елиминационната фаза на конкуренцията. Хаити се намира на втората позиция 3 пункта.