Мъри Стоилов нахока футболистите на Левски след първата си шампионатна

...

Мъри хока левскарите след първата победа

Мъри Стоилов нахока футболистите на Левски след първата си турнирна победа. В мач от XI кръг " сините " обърнаха символичния хазаин Локо Сф с 2:1. Пред празните трибуни на Националния стадион головете вкараха Здравко Димитров (37) и Билал Бари (57), като за мароканския нападател това е първи гол за столичани в 26-ия му мач.
" Резултатът е значим. Имахме положителни мачове до момента и не печелихме трите точки. Сега ги спечелихме с недобра игра. Не играхме добре и не съм удовлетворен. Трите точки обаче бяха витално значими.
Локомотив игра на положително равнище. Очаквах неналичието на аудитория да сътвори минорно въодушевление. Нашият тим разчита на почитателите си и в този момент може това да е изиграло някаква роля. Не обичам мачове без аудитория, считам дори, че наказванията без почитатели би трябвало да се заменят с парични наказания. Не диря оправдания обаче, че играхме зле.
Бари има потребност от голове, тъй като видяхме какви леки положения пропусна. Трябва да играем по-добре ", разгласи Стоилов.
На ст. " Васил Левски " Октавио Мерло (2) откри, а в средата на второто полувреме Ники Михайлов хвана дузпа на Пламен Крачунов.
" Правим разбори, гледаме, разясняваме към този момент доста години, добре извърши дузпата той, просто не ме гледаше и за мое благополучие съумях да я извадя. Последните 10 минути отново имаше суматоха при нас в отбрана. Преди този мач Левски имаше 8 т., това е несериозно, трябваше да вземем успеха. Виждате и нашите смени, какви млади момчета влизат, това също е значимо за тяхното развиване. Изключително значима победа и за нашите млади състезатели ", съобщи Михайлов, който към този момент е очевидно измършавял.

Източник: duma.bg