Марек напусна аматьорския футбол без загуба в първата десетка на

...

Вихрен и Марек завършиха с голово реми сезона

Марек напусна аматьорския футбол без загуба в първата десетка на Югозападната Трета лига, завършвайки наедно 1:1 в последния кръг като посетител на Вихрен в Сандански. Дупничани заложиха в мача не малко юноши старша възраст, поради обстоятелството, че от дълго време си бяха обезпечили промоцията във Втора лига. Гостите бяха и без наставника си Танчо Калпаков, водеше ги наставникът на юношите Цветан Видински.

Първото полувреме мина с поделено превъзходство. Вихрен стигна до гол в 37-ата минута. Тогава Флави Карвальо с удар от наказателното поле не остави шансове на Младенов за 1:0. През второто полувреме домакините пропуснаха още няколко доста чисти положения. Най-добрата опция бе в 72-ата минута, когато Виктор Ергин уцели напречната греда. Така се стигна до 88-ата минута, когато влезлият като запаса младок Любомир Костов с воле направи 1:1 и оформи крайния резултат.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.