Марек надви дублиращия тим на Лудогорец с 1:0 в мач

...

Лудогорец II безсилен на Бончук

Марек надделя дублиращия отбор на Лудогорец с 1:0 в мач от VIII кръг на шампионата във Втора лига. Мачът се игра на именития стадион " Бончук " в Дупница.

Талантите на " орлите " имаха отлична опция да открият резултата в 20-та минута на срещата. Анастас Пемперски засече с глава центриране от корнер на Цветослав Петров, само че топката срещна гредата. Малко по-късно шут на Хюсеин Кельовлуев мина край вратата. Първото полувреме приключи без попадения.

Домакините означиха единствения гол в мача в 48-та минута. Точен след ъглов удар бе Боян Стойнев. До края на срещата разградчани пробваха да се върнат в срещата, само че от преференциални обстановки удари на Йоан Йорданов и Петър Георгиев не затрудниха вратаря на Марек - Константин Костадинов.

" Отборът изнесе мощна продукция и през днешния ден, само че за жалост направихме пропуски, които не ни разрешиха да вземем най-малко точка от дуела. Опитът надви над младостта ", разяснява старши треньорът Тодор Живондов след последния съдийски сигнал.

МАРЕК - ЛУДОГОРЕЦ II 1:0

Марек: Константин Костадинов, Боян Стойнев, Раим Мурадов, Румен Сандов, Христо Каймакански, Димитър Илиев, Александър Близнаков (капитан), Милен Иванов, Даниел Гогов, Георги Божилов, Анжело Кичуков

Лудогорец II: Умут Хабил, Цветослав Петров (капитан), Росен Иванов, Хюсеин Кельовлуев, Педро Енрике, Методий Стефанов, Алекс Луканов, Петър Георгиев, Анастас Пемперски, Бранимир Костадинов, Димитър Господинов
Източник: novsport.com