Манчестър Юнайтед игра с много желание и стигна до изразителен

...

Манчестър Юнайтед вкара 5 гола на Кардиф в дебюта на Солскяр

Манчестър Юнайтед игра с доста предпочитание и стигна до експресивен триумф с 5:1 в гостуването си на Кардиф Сити в 18-и кръг на Премиършип. Това бе първи дуел за " алените дяволи " под управлението на някогашния нападател на тима Оле Гунар Солскяр.

Начало на разгрома сложи Маркъс Рашфорд с гол от директен свободен удар още в третата минута. Андер Евера удвои преднината на гостите в 29-ата минута, а испанският халф на домакините Виктор Камараса редуцира изоставането с гол от дузпа в 38-ата минута. Само три минути по-късно Антони Марсиал повиши на 3:1, а през второто полувреме Джеси Лингард се разписа на два пъти, с цел да се стигне до безапелационния триумф на Манчестър Юнайтед в дуела. Оле Гунар Солскяр оглави тима по-рано тази седмица, заменяйки Жозе Моуриньо. Манчестър Юнайтед заема шесто място в подреждането с 29 точки, а Кардиф е на 17-а позиция с 14 т. /БГНЕС
Източник: dnesplus.bg