Манчестър. Новият мениджър на Манчестър Ютайтед Ралф Рангник призова фенове

...

Ралф Рангник: Смятам за правилно, че дадохме шанс на тези млади играчи

Манчестър. Новият управител на Манчестър Ютайтед Ралф Рангник прикани почитатели и експерти да не бъдат прекомерно сериозни към резултата 1:1 против Йънг Бойс в последния кръг от груповата фаза на Шампионската лига.

Въпреки равенството “червените дяволи ” не престават напред като победител в група F, а вторият участник в елиминациите ще бъде избран през днешния ден измежду изиграването на отсрочения дуел сред Аталанта и Виляреал. Йънг Бойс отпада от евротурнирите като финален в потока.

“Да не бъдем прекомерно строги към резултата. На терена имаше играчи, които рядко са излизали в такава настройка. Мисля, че в първите 30 минути изглеждахме обикновено, вкарахме хубав гол и имахме още две благоприятни условия.

След това допуснахме неточност и станахме по-малко дейни. През второто полувреме бяхме малко нестабилни, само че считам за вярно, че дадохме късмет на тези млади играчи ”, разяснява 63-годишният немец.
Източник: focus-news.net