Мъжкият национален отбор по волейбол спечели с 3:1 срещу Украйна

...

Волейболните национали се справиха с Украйна на Европейското във Варна

Мъжкият народен тим по волейбол завоюва с 3:1 против Украйна третата си среща от групите на Евроволей във Варна.
Прочетете още
Ужасно стартира мачът за националите - 6:2 за Украйна, стигна се до 17:11, а геймът беше взет от гостите с 25:20.

Във втория гейм България поведе с 5:3, стигна се до 18:12, а след 25:17 момчетата на Пламен Константинов изравниха геймовете.

В първата част лъвовете поведоха с 8:4,  стигна до 16:12, а геймът завърши с 25:20 и България поведе с 2:1 гейма.

Националите поведоха със 7:2 в четвъртия гейм, стигна се до 16:11. Мачът приключи след 25:23 и по този начин България записа втората си победа на шампионата след триумфа над Финландия.

Националите са с две победи и една загуба.

Утре от 20:30ч. още веднъж в ДКС Варна България играе четвъртата си среща от груповата фаза на Европейското против Хърватия.
Източник: trafficnews.bg