Мъжкият национален Отбор на надеждата записа победа със 7:5 над

...

Отборът на надеждата би Индонезия, но загуби от САЩ

Мъжкият народен " Отбор на вярата " записа победа със 7:5 над Индонезия и загуба с 5:8 от домакина Съединени американски щати на Световното състезание по футбол за бездомни хора в Сакраменто, Калифорния. Двата дуела се развиха по еднакъв метод - тотална доминация на българския тим през първото полувреме и значителен спад през второто.
Срещу индонезийците нашите поведоха през първата част с 5:0, през втората прибавиха единствено още 2 и позволиха 5 попадения на противниците. Срещу Съединени американски щати българите водеха на почивката с 5:2, само че до края получиха 6 безответни гола.
Днес тимът ни играе последните си два мача от Група А - против новобранеца Пакистан и против настоящия международен първенец Мексико. Целта е нашите да запазят място в топ 4 в групата, с цел да продължат в идната фаза на директните елиминации.
Източник: duma.bg